Informace pro vás

Opatruj se! - užitečný odkaz

Jste v pohodě? Našli jste něco, co vás baví? Umíte se zaměstnat, i když vám nikdo z vnějšku neříká, co máte dělat? Máte skvělou rodinu a dobré přátele? Cítíte se zdravě a práce vás baví? Pak jste pravděpodobně vyrovnané, vyvážené osobnosti.
Život nás ale někdy zkouší a občas přijde trocha toho stresu, událostí, které jsme neplánovali. Přesto je dobré nic nevzdávat a najít rovnováhu. Také se o své duševní zdraví starat preventivně, prostřednictvím koníčků, tvořivých aktivit nebo díky vztahům s přáteli.

Rady, jak na to, najdete na webu https://www.opatruj.se/, kde je mimo jiné test vaší duševní kondice, vyzkoušejte ho.

 

 

Pokud byste potřebovali pomoc a radu, která je nablízku, kontaktujte nás v našem Komunitním centru v Týně nad Vltavou - nasloucháme, pomáháme. 

Poradenství - Komunitní centrum Vltavotýnska
tel: 722 924 263 - sociální pracovnice Bc. Jana Molnárová
e-mail - poradenství: molnarova@vltavotynsko.cz

 

konzultační hodiny poradenství:
pondělí, středa: 13:00 – 18:00
úterý, čtvrtek, pátek: 9:00 – 12:00

Kde nás najdete:
Jiráskova 39, 375 01 Týn nad Vltavou

www.kc.vltavotynsko.cz

Poradna KC Vltavotýnsko zajišťuje pomoc a podporu všem, kdo se ocitnou v tísnivé životní situaci například z důvodu ztráty zaměstnání, bydlení, zdravotních omezení či jiných závažných problémů. Cílem poradenství je podporovat, motivovat a nacházet řešení. Zajišťovat pomoc klientům tak, aby dokázali vyjádřit své potřeby a znali dostupné služby užitečné k řešení jejich nepříznivé sociální situace.