Potřebujeme

V této sekci zveřejníme vaši poptávku po dobrovolných službách, popř. věcech, které potřebujete a my vám s tím můžeme pomoci. Nejedná se o běžnou komerční inzerci, ale službu, která má zejména charitativně podporovat a dělat radost.
Zprostředkujeme vaši poptávku možným dárcům, budeme shánět a hledat s vámi.

Rádi bychom pomohli mamince samoživitelce, která se stěhuje do nového bytu (k 1.2.2024) a nemá základní vybavení domácnosti. Některé věci se již díky dárcům podařilo sehnat, mnoho dalších by potřebovala.

Prosíme o pomoc, pokud máte doma navíc vybavení do kuchyně (hrnce, příbory, talíře, skleničky, nože…), ložní prádlo, skříně či skříňky, ale i pračku a třeba i oblečení pro 5-ti letého chlapce, prosím ozvěte se na kontakt níže.

Ozvěte se prosím na telefonní čísla 770 179 027 nebo 725 032 604 (odbor sociálních věcí MěÚ Týn nad Vltavou).

Klientka bude mít k dispozici ledničku, rychlovarnou konvici a mikrovlnnou troubu, postele a matrace.

Můžete také kontaktovat Komunitní centrum Vltavotýnska - tel., popř. sms na číslo 774 709 122, janakucer@seznam.cz a po domluvě donést věci i k nám..

 

 

Také potřebujeme...

  • Sháníme nábytek (např. židle, stůl, stolek, dětské postele, pračku, ledničku) pro nízkopříjmové rodiny (konkrétní pomoc konkrétním lidem) - dle aktuálního požadavku evdiovaných rodin v naší poradně - informace na tel: 722 924 263, poradna@vltavotynsko.cz - sociální pracovnice
  • Přidejte se do projektu „Pleteme“
  • Hledáme dobrovolníky pro Komunitní centrum Vltavotýnska s počítačovými dovednostmi a dalšími znalostmi pro rozšíření činnosti centra.

Vaše nabídky zašlete do formuláře na úvodní stránce www.kc.vltavotynsko.cz.